Szansa dla analityków danych i specjalistów IT w regionie. Coinfirm, międzynarodowa firma technologiczna tworząca oprogramowanie wykorzystująca blockchain w obszarze Compliance, zatrudni blisko 60 z nich do nowego biura w Toruniu. Poszukiwani są między innymi specjaliści AML, analitycy danych oraz data scientists, architekci i developerzy, którzy będą pracowali w technologiach blockchain, big data i machine learning.
Kopiuj tekst

Szansa dla analityków danych i specjalistów IT w regionie. Coinfirm, międzynarodowa firma technologiczna tworząca oprogramowanie wykorzystująca blockchain w obszarze Compliance, zatrudni blisko 60 z nich do nowego biura w Toruniu. Poszukiwani są między innymi specjaliści AML, analitycy danych oraz data scientists, architekci i developerzy, którzy będą pracowali w technologiach blockchain, big data i machine learning.

Otwarcie nowego biura R&D Coinfirm w regionie Toruńsko-Bydgoskim to kolejny etap rozwoju globalnej firmy tworzącej oprogramowanie RegTech oparte o technologie blockchain, big data i machine learning. Rekrutacja to nowe możliwości dla lokalnych specjalistów, którzy będą mieli szanse rozpocząć karierę w międzynarodowej firmie i wziąć udział w międzynarodowych projektach. Coinfirm ma już na koncie dziesiątki wdrożeń swojej technologii w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i Azji, a także w przełomowym w skali świata wdrożeniu technologii opartej o blockchain dla PKO BP.

Blockchain to przyszłość, która wymaga dostosowania rynku, nie tylko w kontekście potencjału jaki stwarza dla biznesu, ale również w kontekście zatrudniania i przygotowania specjalistów do pracy w z nową technologią. Fakt, że działamy na skalę globalną mając biura w Polsce, to szansa na ciekawą pracę, naukę i zdobycie unikalnego doświadczenia. Technologie, w których działamy, są obecnie najbardziej pożądane w branży IT, dlatego spodziewamy się dużego zainteresowana kandydatów

Robert Ciurkot, COO Coinfirm

Coinfirm tworzy oprogramowanie wykorzystujące blockchain, big data i machine learning do rozwiązywania problemów z obszarów AML i Compliance organizacji na całym świecie. Produkty Coinfirm zwiększają wydajność, zmniejszają koszty i usprawniają procesy w znacznym stopniu automatyzując je.
Agnostyczna platforma AML / KYC, która może działać zarówno na różnych rodzajach publicznych, jak i prywatnych blockchainów jest korzystna nie tylko dla firm działających w oparciu o tą technologię, ale także dla dużych instytucji finansowych, firm zarządzających aktywami i firm BI.
Coinfirm jest również twórcą platforma do weryfikacji danych „Trudatum". Wdrożenie tego rozwiązanie w PKO BP jest największym zastosowaniem technologii blockchain w branży bankowej na całym świecie. Pilotaże tego rozwiązania prowadzą liczne instytucje na całym świecie. Trudatum jest narzędziem łatwym w użyciu i przyjmującym rozwiązanie blockchain do rejestrowania oraz weryfikowania własności i autentyczności wszelkiego rodzaju dokumentów, plików lub danych. Rozwiązuje nowe wyzwania regulacyjne dużych organizacji takie, jak np. trwały nośnik.
Coinfirm posiada już biura w Londynie, Warszawi, gdzie zatrudnia ok. 50 osób. Nowo otwarte biuro w Toruniu planuje zatrudnić ok. 60 specjalistów z obszaru IT i analizy danych. Od 13 marca ruszyły szkolenia pierwszych 8 pracowników. Firma rozpoczyna również współpracę z lokalnymi uczelniami i Urzędem Miasta.
Powiązane artykuły
Coinfirm will grow together with Tech Nation Fintech

temu

Coinfirm, as one of the most promising British start-ups, was found among the participants of the Fintech Tech Nation program. The finalists of the program for the next five months will take part in sessions conducted by the most experienced specialists from the Fintech sector and develop a network of business contacts.
AMLT: High Risk Addresses of the Month.

temu

In this series we will highlight a few addresses that over the previous month have acquired large amounts of cryptocurrency through nefarious actions such as ransomware, scams, hacks and other types of fraud. By making these addresses publicly known and further integrating the Coinfirm AML Platform and AMLT Network, we can help make the cryptocurrency economy safer, more transparent, and grow.
Coinfirm, Africa Blockchain Lab and KAD ICT Hub to launch the cryptocurrency anti fraud system AMLT in the heart of Africa

temu

At this point almost all of us have received the Nigerian Prince email, Africa stands as a hub for online and digital fraud that is not only seriously affecting the regional economy but the security of global markets as a whole. Recent cases such as bitcoin scam South Af
Coinfirm partners with Dell EMC on Trudatum delivery as part of the blockchain based durable medium offering

temu

Coinfirm, the British-Polish RegTech firm, the creator of the durable medium solution Trudatum used by companies such as the largest CE bank PKO BP, has started to work together with Dell EMC
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.